antyszczepionkowcy

Lekarze vs. antyszczepionkowcy

0 komentarzy

‚Boże strzeż nas przed wszystkowiedzącymi lekarzami’

‚Służba zdrowia w takim kształcie jaki obecnie mamy jest nie tylko niebezpieczna dla zdrowia Polaków, ale też nierzadko jest bezpośrednim tego zdrowia zagrożeniem.’

‚Unikajcie lekarzy jak tylko się da. Niech siedzą sami w gabinetach i spoglądają się w lustrze. Nie ufam- Nie chodzę!’

Czytamy pod postem na prywatnym profilu Justyny Sochy, w którym kandydatka na sejm cytuje Bartka Fiałka, który mówi, że STOP NOP powinno być zlikwidowane dla bezpieczeństwa Polaków. Chociaż wydaje się to absurdalne, w chwili gdy ten tekst powstaje jest tam 127 komentarzy, z czego ogromna większość szkaluje lekarza.

Jako przedstawiciele zawodów medycznych, którzy otrzymaliśmy wieloletnie szkolenie oparte na Evidence Based Medicine zwyczajnie nie rozumiemy tej sytuacji. Żyjąc w bańce swoich mocno wykształconych znajomych myślimy, że osób poddających szczepienia w wątpliwość jest mało, że to marginesik społeczeństwa. Jednak tylko na największym portalu społecznościowym profil STOP NOP lubi ponad 130 tysięcy osób. Pod projektem proponowanej przez organizację ustawy podpisało się 121 tysięcy osób. Dla porównania, pod manifestem Polska To Chory Kraj 43,5 tysiąca.

Logo BML
Pozostało 79% tekstu

BML to przede wszystkim społeczność.

Zarejestruj się w naszym serwisie, aby mieć dostęp do naszych treści.

Przeczytaj również

Ta strona korzysta z ciasteczek, a także ma określoną politykę prywatności. Dowiedz się więcej. 

Rejestracja grafika

Ta akcja wymaga zalogowania

Rejestracja

Masz już konto?

Zaloguj się