rekrutacja, liderzy, liderzy w ochronie zdrowia

Program Liderzy Ochrony Zdrowia – trwa rekrutacja

0 komentarzy

Do 20 czerwca są przyjmowane zgłoszenia do 8. edycji Programu Liderzy Ochrony Zdrowia, skierowanego do osób, które wiążą swoją przyszłość z sektorem ochrony zdrowia i farmacji. Na uczestników czeka solidna dawka wiedzy oraz staże w firmach. 

- Kształtowanie przyszłych liderów zdrowia jest ważne, jak nigdy wcześniej. Doskonale pokazał to poprzedni rok, kiedy funkcjonowanie sektora ochrony zdrowia zostało zdeterminowane przez pandemię. Kluczowe okazały się innowacyjne rozwiązania i elastyczne podejście. Rynek potrzebuje profesjonalnie przygotowanej, otwartej na innowacje i wyzwania kadry managerskiej, która będzie skutecznie zarządzać instytucjami działającymi w sektorze ochrony zdrowia. Projekt Liderzy Ochrony Zdrowia łączy środowisko naukowe z biznesem w czasach, gdy programy w szkołach wyższych nie zawsze nadążają za dynamicznie zmieniającym się rynkiem pracy. W ramach projektu tworzymy platformę wymiany wiedzy pomiędzy praktykami z wieloletnim doświadczeniem a osobami stojącymi dopiero u progu kariery w tym sektorze – mówi Angelika Cieśla z Fundacji im. Lesława A. Pagi. 

Komisja wyłoni 30 najlepszych kandydatów, którzy wezmą udział w wykładach, warsztatach online prowadzonych przez liderów sektora medycznego i co najmniej dwumiesięcznym, płatnym stażu w firmach. Ważnym elementem programu są również spotkania typu leadership z najciekawszymi osobistościami polskiego sektora ochrony zdrowia, a także z alumnami programu. Tematyka wykładów będzie dotyczyć m.in. kierunków rozwoju rynku zdrowia, przedsiębiorczości w ochronie zdrowia, innowacji, e-zdrowia. 

Logo BML
Pozostało 51% tekstu

BML to przede wszystkim społeczność.

Zarejestruj się w naszym serwisie, aby mieć dostęp do naszych treści.

Przeczytaj również

Ta strona korzysta z ciasteczek, a także ma określoną politykę prywatności. Dowiedz się więcej. 

Rejestracja grafika

Ta akcja wymaga zalogowania

Rejestracja

Masz już konto?

Zaloguj się