Newsletter BML - jak się zapisać?

0 komentarzy

Od pewnego czasu, w sobotnie poranki, możecie w swoich skrzynkach mailowych znaleźć newsletter BML. Ale jaki newsletter? Jeżeli zadajecie sobie w tej chwili takie pytanie to znaczy, że ten artykuł jest właśnie dla Was. Poniżej znajdziecie krótką instrukcję, jak się do niego zapisać, aby otrzymać porcję najświeższych wiadomości ze świata medycyny. W sam raz do sobotniej porannej kawy.

Pierwszym krokiem, który należy wykonać jest kliknięcie avatara swojego profilu. Po zrobieniu tego rozwija się lista możliwych akcji, z których wybieramy “Edycja profilu”.

Instrukcja krok po kroku

Gdy jesteśmy już w panelu użytkownika, musimy przewinąć stronę na sam dół. Ostatnią pozycją jest “Zgoda na newsletter”, którą należy zaznaczyć. Finalnie klikamy “Zapisz” i voilà! Właśnie zapisaliście się do newslettera, który zagości w Waszej skrzynce mailowej już w kolejną sobotę. Oraz każdą następną. 

Instrukcja krok po kroku

Możecie się zastanawiać, dlaczego właściwie warto otrzymywać newsletter BML. Odpowiedź jest prosta - zawiera on wiele treści, których nie znajdziecie na portalu. Otrzymacie w nim przegląd najciekawszych medycznych newsów i nowinek z Polski oraz całego świata. Jeżeli lubicie być na bieżąco i wiedzieć co w trawie piszczy, to nie zwlekajcie i zapisujcie się. Zapraszamy do społeczności BML!

Przeczytaj również

Musisz się zalogować

Dodawanie komentarzy jest dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Rejestracja

Masz już konto?

Zaloguj się
Wczytywanie komentarzy

Ta strona korzysta z ciasteczek, a także ma określoną politykę prywatności. Dowiedz się więcej. 

Rejestracja grafika

Ta akcja wymaga zalogowania

Rejestracja

Masz już konto?

Zaloguj się