O BML

BML jest portalem tworzonym przez lekarzy dla lekarzy. Powstał z myślą, by być głosem młodego pokolenia, wyrażać jego nadzieje, obawy i mówić o rzeczach często przemilczanych. To tu rezydenci, stażyści i studenci dzielą się przydatnymi informacjami i doświadczeniem. W ramach BML tworzymy społeczność, która wzajemnie wspiera się w poprawie warunków pracy i szkolenia, a także codziennej pracy czy studiów. 

 

Dużą nowością na BML jest panel użytkownika. Do naszych treści chcemy dać dostęp tylko osobom z naszego środowiska. Piszemy o sprawach ważnych dla naszej grupy zawodowej i naszym zdaniem istotne jest, aby w dyskusje nie włączały się osoby, które często siedzą po drugiej stronie lekarskiego biurka. Jeżeli jeszcze nie masz swojego konta, koniecznie się zarejestruj!

Własny profil na BML da Ci dodatkowe możliwości. Oprócz dostępu do zamkniętej części portalu zyskasz:

  • możliwość zapisywania wydarzeń i ofert pracy
  • opcję komentowania tekstów na portalu i przeglądania wszystkich dyskusji w których bierzesz udział na swoim profilu
  • możliwośćdodania tekstu do ulubionych i przeczytania później

 

Co możesz znaleźć na naszym portalu?

 

Publikacje - dobre teksty o tym, co się dzieje w świecie młodych medyków to najważniejszy element naszej działalności. Na BML publikują wszyscy - studenci, stażyści, rezydenci ale także starsi lekarze. Teksty dotyczą różnych spraw:

  • problemów na poszczególnych etapach kariery w związku z sytuacją administracyjną czy w systemie ochrony zdrowia
  • aktualnej sytuacji w zawodzie lekarza, ale także w całym systemie,
  • wyboru lekarskiej drogi, o której opowiadają osoby, które zdecydowały się na wyjazd z kraju lub konkretną rezydenturę
  • tematów nieco bardziej przyziemnych, jak technik związanych ze skuteczną nauką

Niektóre tematy są na tyle istotne, a tekstów na ich temat powstaje na tyle dużo, że łączymy je w Serie. Mają one posegregować najważniejsze zagadnienia związane chociażby z tematem emigracji, wyborem rezydentury czy tematem macierzyństwa, który wpływa na karierę zawodową rodziców. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.  

Sprawdź zakładkę Praca, jeżeli szukasz miejsca do odbywania rezydentury, pracy dodatkowej w ramach dyżurów lub też przychodni, z którą możesz związać się w ramach POZ lub AOS. Oferty pracy są dedykowane nie tylko lekarzom, ale także innym przedstawicielom zawodów medycznych. Zatrudnienia poprzez nasz portal mogą szukać także studenci medycyny. Mamy nadzieję, że intuicyjna nawigacja i wyszukiwarka oparta o konkretne parametry pozwolą wam znaleźć pracę, której szukacie. 

W zakładce Wydarzenia znajdziecie informacje o wszystkich wydarzeniach w lekarskim świecie w Polsce i zagranicą. Najważniejszą funkcjonalnością jest dla nas wyszukiwarka, która w prosty sposób pozwoli Ci znaleźć to, czego szukasz. Do ulubionych możesz dodać wydarzenie, które jest dla Ciebie interesujące, a później łatwo wrócić do niego poprzez swój profil na BML. Co ważne, w wydarzeniach zamieściliśmy nie tylko konferencje, ale także szkolenia, sympozja, spotkania - jednym słowem wszystko to co może was interesować. 


Portal tworzony jest przez czytelników - każda zainteresowana osoba może rozpocząć współpracę. Masz pomysł na tekst lub chcesz współtworzyć jakąś inicjatywę? Napisz na kontakt@bml.pl!

Ta strona korzysta z ciasteczek, a także ma określoną politykę prywatności. Dowiedz się więcej. 

Rejestracja grafika

Ta akcja wymaga zalogowania

Rejestracja

Masz już konto?

Zaloguj się