avatar Hanna Kozłowska

Hanna Kozłowska

Lekarka stażystka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Oprócz interny fascynuje ją polityka, a dla relaksu testuje roślinne przepisy, czyta skandynawskie kryminały i spaceruje.

avatar Zuzanna Krępa

Zuzanna Krępa

Świeżo upieczona lekarka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, przyszła internistka, entuzjastka Medycyny Stylu Życia. W wolnych chwilach amatorka windsurfingu i snowboardu oraz dobrej książki.

avatar Katarzyna Gugała

Katarzyna Gugała

Poznaję uroki stażu lekarskiego, z kursem na ginekologię i położnictwo. Kocham odkrywać nowe rzeczy, najlepiej przez podróże: mojemu sercu bliska jest szczególnie Ameryka Łacińska, gdzie wielokrotnie odbywałam praktyki studenckie. Pasjonuję się tańcem, kinem i oceanem. Jestem wiecznie w biegu, obmyślając i realizując nowe pomysły, gdyż moje motto brzmi: “Marzenia bez planu są tylko życzeniami".

avatar Wiktor Smyk

Wiktor Smyk

avatar Aleksandra Szmajdzińska

Aleksandra Szmajdzińska

Lekarka rezydentka onkologii klinicznej - z internistycznym zacięciem w sercu. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zaangażowana w działalność w IFMSA. Prywatnie fanka kotów, podróży i pączków.

avatar Aleksandra Jasińska

Aleksandra Jasińska

Lekarka stażystka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Interesuje się interną, a wolnej chwili najlepiej relaksuje się w kuchni gotując dla najbliższych. Nadmiarowe kalorie spala podczas trekkingu w górach lub biegając po ulicach Warszawy.

avatar Bartosz Fiałek

Bartosz Fiałek

Lekarz. Specjalista w dziedzinie reumatologii. Przewodniczący Regionu Kujawsko-Pomorskiego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy. Prowadzę na Facebooku stronę Lekarz Bartosz Fiałek.

avatar Agnieszka Usiarczyk

Agnieszka Usiarczyk

Dziennikarka specjalizująca się w tematyce zdrowotnej, zwłaszcza w obszarach medycyny, ochrony zdrowia i zdrowego odżywiania. Dla BML pisze o sprawach ważnych dla młodego pokolenia lekarzy.

avatar Katarzyna Leszczyńska

Katarzyna Leszczyńska

Lekarka, absolwentka filologii angielskiej, spec. tłumaczeniowa (UAM). Wieloletnia działaczka w IFMSA i IFMSA-Poland (Program Stały ds. Wymiany Naukowej), Studenckim Towarzystwie Naukowym, Stowarzyszeniu Leczymy z Misją.

avatar Piotr Nawrot

Piotr Nawrot

Student kierunku lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Przewodniczący Samorządu Studentów Wydziału Lekarskiego WUM i Marszałek Uczelnianego Parlamentu Studentów WUM, redaktor naczelny studenckiego czasopisma Galen, działacz społeczny i aktywista. Prywatnie zapalony muzyk-klawiszowiec i miłośnik dobrego wina.

avatar Ewelina Niedziałkowska

Ewelina Niedziałkowska

lekarka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, dwukrotnie wolontariuszka misji medycznej w Kenii z projektem USG, w wolnych chwilach pływa, na lądzie pasjonuje się jazzem i spacerami z psami

avatar Justyna Krysztowiak

Justyna Krysztowiak

Stażystka na Erasmusie w Austrii. Przez rok studiowała w Hiszpanii. Odbyła dwumiesięczne praktyki w Słowacji, Chorwacji i Niemczech. Kocha sport, ortopedię, sztukę, podróże autostopem, języki obce i ludzi! Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej w Ogólnopolskim Studenckim Towarzystwie Ortopedycznym. Człowiek renesansu pełen dysonansu z pozytywnym ADHD życiowym.

avatar Agata Ogłoza

Agata Ogłoza

avatar Mateusz Lewandowski

Mateusz Lewandowski

Student 5 roku WUM. Lubię 'Lighthouse' i kina studyjne. W wolnych chwilach skręcam fotele i słucham Działu Zagranicznego. Ciągle szukam siebie i mam nadzieję, że w tym kraju kiedyś będzie normalnie.

avatar Grzegorz Kardas

Grzegorz Kardas

Jestem lekarzem stażystą, absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od samego początku studiów podejmuję intensywną działalność naukową, pełniłem wiele funkcji w organizacjach studenckich. W latach 2017-2018 byłem Przewodniczący Studenckiego Towarzystwa Naukowego UM w Łodzi. Interesują mnie zagadnienia związane z alergologią i pulmonologią, szczególnie leczenie biologiczne chorób płuc. Jestem entuzjastą należytych reform w polskiej ochronie zdrowia, które mam nadzieję w końcu nastąpią.

avatar Społeczność BML

Społeczność BML

Społeczność BML to użytkownik zbiorowy - przygotowany dla każdego, kto chciałby opublikować swój tekst bez rozpoczynania stałej współpracy. Pragniesz udzielić kilku rad rozpoczynającym karierę medykom, ale nie widzisz potrzeby dołączania do grupy autorów? Masz ciekawe przemyślenia, którymi chciał(a)byś się podzielić? Organizujesz akcję charytatywną / happening / spotkanie warte rozreklamowania? Prowadzisz ciekawy portal, o którym chciałbyś napisać? Witamy wśród nas, młodych medyków!

Ta strona korzysta z ciasteczek, a także ma określoną politykę prywatności. Dowiedz się więcej. 

Rejestracja grafika

Ta akcja wymaga zalogowania

Rejestracja

Masz już konto?

Zaloguj się