-

27th International Student Scientific Conference

Organizator Studenckie Towarzystwo Naukowe Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Miejsce University Clinical Centre of Gdańsk, Dębinki 7, Gdańsk
Bezpłatny Nie
Kategoria Konferencja
issc gdansk

Opis wydarzenia

Zapraszamy na 27 edycję International Student Scientific Conference, która odbędzie się w dniach 27-29 maja 2022 r. w Gdańsku! 

ISSC to coroczna konferencja organizowana przez Studenckie Towarzystwo Naukowe Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jej celem jest integrowanie międzynarodowej społeczności młodych Naukowców_czyń, Lekarzy_rek i Studentów_tek medycyny. Umożliwiamy uczestnikom_czkom prezentowanie i dyskusję nad ich pierwszymi pracami i projektami naukowym w międzynarodowym środowisku.Konferencja obejmuje szeroki zakres tematów z zakresu nauk biomedycznych, od chorób wewnętrznych i onkologii po innowacje w różnych dziedzinach medycyny.

W zeszłym roku zostało przedstawionych ponad 100 prezentacji, odbyły się wykłady i warsztaty prowadzone przez uznanych naukowców_czynie z Europy i USA. W programie znajdują się warsztaty, wykłady profesorów medycyny i lekarzy z całego świata.

Wszystko odbywać się będzie na miejscu, w Gdańsku, a jednocześnie on-line. Co więcej, poza sesjami, uczestnicy_czki konferencji będą mieli okazję poznać kulturę regionu i doświadczyć magii Trójmiasta.

Rejestracja aktywnych uczestników trwa do 13 marca!

Link do rejestracji: https://system.issc.gumed.edu.pl/

Link do wydarzenia:

https://fb.me/e/e635wQ935

issc gdansk

Ta strona korzysta z ciasteczek, a także ma określoną politykę prywatności. Dowiedz się więcej. 

Rejestracja grafika

Ta akcja wymaga zalogowania

Rejestracja

Masz już konto?

Zaloguj się