I Toruńskie Dni Ultrasonograficzne

Organizator Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne
Miejsce Copernicus Toruń Hotel****, Toruń
Bezpłatny Nie
Kategoria Szkolenie

Opis wydarzenia

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!

W 2019 roku zakończyła się piękna tradycja organizowania raz w roku we Włocławku Spotkań z Ultrasonografią. 25 takich spotkań organizowanych pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego to ogromny wkład w edukację polskiego środowiska ultrasonograficznego, znakomite spotkania koleżeńskie, piękna atmosfera wśród ludzi, którzy chcą być razem i z tego się cieszą.

Byłoby wielką szkodą i stratą, gdybyśmy tej tradycji nie kontynuowali. Zrodziła się inicjatywa, aby Włocławskie Spotkania Ultrasonograficzne przedłużyć o Toruńskie Spotkania Ultrasonograficzne. Dlatego też w imieniu Władz PTU, Organizatorów oraz swoim własnym zapraszamy całą polską społeczność ultrasonograficzną 10 kwietnia 2021 roku do pięknego Torunia na I Toruńskie Dni Ultrasonograficzne.

Tematyką naukową tego spotkania będzie diagnostyka USG twarzoczaszki i szyi. Wykładowcami będzie czołówka polskich nauczycieli ultrasonografii. Spotkanie będzie miało stosowną liczbę punktów szkoleniowych i akredytacyjnych PTU, będzie też doskonałą okazją do przebywania w gronie kolegów i przyjaciół – pasjonatów ultrasonografii, a także okazją do integracji.

Do zobaczenia w Toruniu!

Z szacunkiem i koleżeńskimi pozdrowieniami,

Dr n. med. Małgorzata Serafin-KrólDr n. med. Joanna Rosińska-MigdaDr n. med. Marian MigdaProf. dr hab. n. med. Wiesław Jakubowski

Ta strona korzysta z ciasteczek, a także ma określoną politykę prywatności. Dowiedz się więcej. 

Rejestracja grafika

Ta akcja wymaga zalogowania

Rejestracja

Masz już konto?

Zaloguj się