LUBLIN INTERNATIONAL MEDICAL CONGRESS

Organizator Studenckie Towarzystwo Naukowe Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
Miejsce Uniwersytet Medyczny w Lublinie, W. Chodźki 9, Lublin
Bezpłatny Nie
Kategoria Konferencja

Opis wydarzenia

7th Lublin International Medical Congress

W imieniu Studenckiego Towarzystwa Naukowego przedstawiamy Państwu VII edycję Lublin International Medical Congress for Students and Young Doctors, w tym roku szczególnie wyjątkową, ze względu na przypadające 70 lecie powstania Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od siedmiu lat nasza Konferencja spotyka się z dużym zainteresowaniem ze strony studentów, zarówno polskich, jak i zagranicznych ośrodków. Stanowi ona niezwykle ważne wydarzenie w życiu Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, a dla uczestników jest szansą na zaprezentowanie wyników własnych osiągnięć naukowych, wymianę doświadczeń, spotkania ze specjalistami w wielu dziedzinach medycyny oraz udział w warsztatach. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli JM Rektor Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Polska Akademia Nauk. Patronat Naukowy naszego wydarzenia objęli: Samorząd Doktorantów, Samorząd Studentów, IFMSA, PTSS oraz PTSF. Z roku na rok na naszej Konferencji pojawia się coraz więcej sesji tematycznych, dzięki czemu jest konferencją interdyscyplinarną. 

Przyświeca nam jeden cel – dać młodym naukowcom szansę zaprezentowania swoich zainteresowań, wymiany doświadczeń i poszerzania kompetencji. Chcemy, by nasza Konferencja była nie tylko konkursem o Grand Prix, ale przede wszystkim wydarzeniem, które pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Konferencja odbędzie się w dniach 26-28 listopada 2020 r. W czasie konferencji przewidujemy organizację warsztatów tematycznych, wykładów znakomitych prelegentów oraz szeregu sesji naukowych zwieńczonych nagrodą Grand Prix. W tym roku wyjątkowo, przez wzgląd na trudną sytuację epidemiczną związaną z COVID-19, wszystkie aktywności odbędą się on-line.

 Szczegółowe informacje znajdują się na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia:  www.limc.umlub.pl oraz na Facebooku: facebook.com/7thLIMC

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Konferencji.

Ta strona korzysta z ciasteczek, a także ma określoną politykę prywatności. Dowiedz się więcej. 

Rejestracja grafika

Ta akcja wymaga zalogowania

Rejestracja

Masz już konto?

Zaloguj się