Prof. dr hab. Wojciech Kozubski, Kliniczne oblicza choroby Alzheimera

Organizator Résonnez Sp. z o.o.
Miejsce Online
Bezpłatny Nie
Kategoria Online

Opis wydarzenia

Masterclass: prof. dr hab. Wojciech Kozubski: Kliniczne oblicze choroby Alzheimera

26 września o godzinie 20.30 odbędzie się wykład inaugurujący nowy sezon RÉSONNEZ oraz Poznańskiej Szkoły Radiologii!

Wykład odbędzie się w formie webinaru a poprowadzi go prof. dr hab. Wojciech Kozubski. Tematem spotkania będzie choroba Alzheimera i jej oblicza kliniczne. Na uczestników spotkania czekać będzie dostęp do powtórki po zakończeniu spotkania, skrypt oraz udział w Q&A.

Prof. dr hab. Wojciech Kozubski nie wymaga przedstawienia. Zrobimy to jednak dla samej formalności – jest to bowiem dydaktyk, który bez wątpienia swoją charyzmą hipnotyzuje i sprawi, że będzie to dobrze spędzony czas.

Aktualnie pełni rolę Kierownik Katedry i Kliniki Neurologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Jest autorem ponad 200 publikacji naukowych. Studenci medycyny uczą się neurologii z książki, których jest współautorem.

Jest członkiem Zarządu Głównego i Prezesem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, członkiem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Bólów Głowy i współpracował z Światową Federacją Neurologii, Międzynarodowym Towarzystwem Bólu Głowy, Sekcją Patofizjologii Bólu Polskiej Akademii Nauk, Polskim Towarzystwem Udaru Mózgu, Polskiem Towarzystwem Bólów Głowy, czy chociażby Nowojorską Akademią Nauk.

Ta strona korzysta z ciasteczek, a także ma określoną politykę prywatności. Dowiedz się więcej. 

Rejestracja grafika

Ta akcja wymaga zalogowania

Rejestracja

Masz już konto?

Zaloguj się