-

V KONGRES ONKOLOGII POLSKIEJ

Organizator VM Media Sp. z o.o. VM Group Sp. k.
Miejsce Wrocławskie Centrum Kongresowe, ul. Wystawowa 1, Wrocław
Bezpłatny Nie
Kategoria Szkolenie

Opis wydarzenia

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością, w imieniu Organizatorów V Kongresu Onkologii Polskiej i swoim, mam zaszczyt zaprosić wszystkich lekarzy onkologów, lekarzy innych specjalności i przedstawicieli dziedzin związanych z onkologią, a także pielęgniarki i studentów medycyny do udziału w obradach Kongresu, który odbędzie się w dniach 20–23 października 2021 roku we Wrocławiu.

Organizatorem, a zarazem Głównym Patronem Naukowym V Kongresu Onkologii Polskiej, jest Polskie Towarzystwo Onkologiczne. Wzorem ubiegłych lat zaprosiliśmy do współorganizacji tego przedsięwzięcia także inne towarzystwa naukowe oraz organizacje pacjentów związane z onkologią, co gwarantuje interdyscyplinarny charakter Kongresu.

Zapraszam Państwa również do przygotowania i nadsyłania doniesień kongresowych, prezentujących bieżące osiągnięcia naukowe i kliniczne reprezentowanych przez Państwa ośrodki.

Organizatorzy V Kongresu Onkologii Polskiej zapewniają, że dołożą wszelkich starań w celu stworzenia możliwości przedstawienia najnowszych osiągnięć naukowych oraz, co równie ważne, umożliwienia wymiany doświadczeń klinicznych i twórczej dyskusji w przyjaznej atmosferze.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego i Naukowego
dr hab. n. med. Adam Maciejczyk

Ta strona korzysta z ciasteczek, a także ma określoną politykę prywatności. Dowiedz się więcej. 

Rejestracja grafika

Ta akcja wymaga zalogowania

Rejestracja

Masz już konto?

Zaloguj się