XI Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki. XIII Międzynarodowy Poznański Kurs Chirurgii Kończyny Górnej

Organizator Termedia sp. z o.o.
Miejsce Poznań, Poznań, Poznań
Bezpłatny Nie
Kategoria Konferencja

Opis wydarzenia

Szanowni Państwo, 

Koleżanki i Koledzy. 


Nie jest łatwo planować i organizować Zjazd Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki w czasie, w którym wciąż odwoływane lub przekładane są kolejne spotkania, kursy, szkolenia. 
Atmosfera jest wyjątkowa i niesprzyjająca. Mimo to trzeba iść do przodu, planować przyszłość i działać. 
Zapraszam na nasze najważniejsze spotkanie, które odbędzie się w kwietniu 2021 r., w Poznaniu. 
Mam nadzieję, że będzie to wydarzenie wyjątkowe z kilku powodów: 
- Zjazd połączony będzie z tradycyjnym Poznan International Course in Upper Extremity Surgery organizowanym co roku przez Klinikę Traumatologii, Ortopedii i Chirurgii Ręki w Poznaniu 
- organizację jako Towarzystwo chcemy przeprowadzić zgodnie z przygotowanym i przyjętym regulaminem, który porządkuje sprawy finansowe oraz osobowe 

Nietypowy termin jest próbą uniknięcia konfliktów z wieloma dużymi spotkaniami, które zostały przesunięte na wrzesień przyszłego roku, z drugiej strony będziemy jednym z pierwszych wydarzeń 2021 roku. Z tego powodu Walne Zebranie odbędzie się niezależnie, w  typowym wrześniowym terminie. 

Tematem wiodącym Zjazdu będzie diagnostyka i leczenie zaburzeń funkcji nerwów, a na kursie omówimy: urazy złożone, zmiany zwyrodnieniowe, endoprotezoplastyki oraz wady wrodzone i uszkodzenia aparatu wyprostnego. Przygotowujemy sesję plakatową oraz ciekawe warsztaty i konkursy. 

Jest jeszcze ostatni i najważniejszy powód, który mam nadzieję spowoduje, że nasz Zjazd będzie niezapomniany – spotkamy się tam w wyjątkowym gronie osób zainteresowanych chirurgią ręki, żeby wspólnie dyskutować, prezentować i wymieniać doświadczenia.

Ta strona korzysta z ciasteczek, a także ma określoną politykę prywatności. Dowiedz się więcej. 

Rejestracja grafika

Ta akcja wymaga zalogowania

Rejestracja

Masz już konto?

Zaloguj się