XII SZKOŁA NEONATOLOGII

Organizator AGORA Biuro Organizacji Konferencji Medycznych
Miejsce Hotel Golden Tulip ul. Orzechowa 11 Kraków, Kraków
Bezpłatny Nie
Kategoria Konferencja

Opis wydarzenia

Szanowni Państwo,

W imieniu organizatorów XII Ogólnopolskiej Szkoły Neonatologii oraz własnym, zapraszam Państwa tym razem do wiosennego Krakowa, aby zdobywać najbardziej aktualną wiedzę i smakować atmosferę tego wyjątkowego miasta, w którym urok zabytków, miesza się z zapachem kazimierzowskich restauracji przy dźwiękach piosenek Andrzeja Sikorowskiego i Grzegorza Turnaua.

Będziemy dużo rozmawiać o wcześniakach, które rodzą się zbyt wcześnie, gdyż jak często twierdzę, mają do zaproponowania światu tak wiele, iż nie mogą czekać ani minuty dłużej.

Program naukowy spotkania jest bardzo urozmaicony, a wykłady prowadzone będą przez wybitnych specjalistów w zakresie neonatologii i pediatrii.

Porozmawiamy też o pierwszych polskich sześcioraczkach, które wybrały Królewskie Miasto na miejsce swoich urodzin. Z perspektywy roku opowiemy o naszych doświadczeniach zdobywanych w trakcie opieki nad nimi.

Czekamy na Państwa z nadzieją na interesującą wymianę doświadczeń, z dużą dawką ciekawych informacji, które urozmaicą liczne dyskusje zarówno w czasie sesji, jak i w atmosferze towarzyskich spotkań w historycznych zaułkach naszego miasta.

Prezes Polskiego Towarzystwa Neonatologicznego

Prof. dr hab. n. med. Ryszard Lauterbach

Patronat Naukowy:

Polskie Towarzystwo Neonatologiczne

Ta strona korzysta z ciasteczek, a także ma określoną politykę prywatności. Dowiedz się więcej. 

Rejestracja grafika

Ta akcja wymaga zalogowania

Rejestracja

Masz już konto?

Zaloguj się