XVII Lubelskie Dni Urologiczne. Uroonkologia 2021

Organizator Katedra i Klinika Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
Miejsce Hotel ibis Styles Lublin Stare Miasto, Lublin
Bezpłatny Nie
Kategoria Konferencja

Opis wydarzenia

Szanowni Państwo,

od wielu lat zespół Kliniki Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie jest organizatorem Lubelskich Dni Urologicznych – Uroonkologia, które w okresie wiosennym, pomimo natłoku różnorodnych wydarzeń, nadal cieszą się dużym uznaniem i zainteresowaniem wśród uczestników.

Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa na kolejną – już XVII edycję Lubelskich Dni Urologicznych, które tym razem odbędą się w Lublinie, jednym z najstarszych miast Polski. Lublin to miasto inspiracji, które wyróżnia się bogatą wielowiekową historią. Miasto tętniące życiem społeczności akademickiej, w którym świadomość historii inspiruje przyszłość.

Będziemy zaszczyceni goszcząc w tym miejscu urologów z całej Polski, którzy w czasie konferencji przedstawią nam bogatą wiedzę dotyczącą zmian i postępów w dynamicznie rozwijającej się uroonkologii.

Mamy nadzieję, że miejsce obrad, w którym historia miasta przeplata się z nowoczesnością, dzięki swojemu niezaprzeczalnemu urokowi sprosta Państwa oczekiwaniom, a tematyka wykładów pozwoli na poszerzenie wiedzy w zakresie uroonkologii i będzie inspiracją do dalszej twórczej pracy naukowej.

Zapraszamy do Lublina!

Z poważaniem,

Prof. dr hab. n. med. Krzysztof BarPrzewodniczący Komitetu Naukowego

Ta strona korzysta z ciasteczek, a także ma określoną politykę prywatności. Dowiedz się więcej. 

Rejestracja grafika

Ta akcja wymaga zalogowania

Rejestracja

Masz już konto?

Zaloguj się