Intensywna terapia 2020 – wyzwania i możliwości w leczeniu chorych w stanach krytycznych

Organizator Medycyna Praktyczna - Dział Kursów
Miejsce Kraków, Kraków
Bezpłatny Nie
Kategoria Konferencja

Opis wydarzenia

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

9–10 października 2020 r. serdecznie zapraszamy do Krakowa na siódmą edycję konferencji „Intensywna Terapia – wyzwania i możliwości w leczeniu chorych w stanach krytycznych”.

Po raz kolejny spotkamy się, aby posłuchać o najnowszych osiągnięciach i porozmawiać o najistotniejszych problemach intensywnej terapii. Przygotowaliśmy dla Państwa bogaty program wykładów i warsztatów praktycznych oraz szereg interaktywnych wydarzeń, które – mamy nadzieję – pozwolą na wzajemną wymianę doświadczeń i poglądów. Zaprosiliśmy grono wybitnych wykładowców i ekspertów z Polski i z zagranicy, którzy podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami praktycznymi. W tym roku skupimy się na wczesnej identyfikacji pacjentów w stanach krytycznych i intensywnej terapii, która często zaczyna się jeszcze przed przyjęciem pacjenta na OIT. Nie zabraknie również tematów związanych z resuscytacją krążeniowo-oddechową, problematyki etycznej i zagadnień interdyscyplinarnych. Ponadto przygotowaliśmy osobne sesje poświęcone intensywnej terapii dzieci oraz zagadnieniom dotyczącym opieki pielęgniarskiej.

Mamy nadzieję, że zaszczycą nas Państwo swoją obecnością i razem będziemy mogli zdobywać wiedzę, którą wykorzystamy w codziennej praktyce klinicznej.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli wszystkich zawodów medycznych, którzy na co dzień pomagają pacjentom w stanach krytycznych.

Do zobaczenia w październiku 2020 r. w Krakowie!

Ta strona korzysta z ciasteczek, a także ma określoną politykę prywatności. Dowiedz się więcej. 

Rejestracja grafika

Ta akcja wymaga zalogowania

Rejestracja

Masz już konto?

Zaloguj się