Przeszczep włosów

Organizator Centrum Edukacji Medycznej
Miejsce CEM, Brzeska 12, Warszawa
Bezpłatny Nie
Kategoria Szkolenie

Opis wydarzenia

W związku z rosnącym zainteresowaniem zabiegami przeszczepu włosów, pragniemy zaprosić zainteresowanych lekarzy do udziału w kursie poświęconym temu zagadnieniu. Kurs ma na celu przygotować uczestników do samodzielnego prowadzenia pacjentów dotkniętych problemem łysienia, przeprowadzeniu zabiegu przeszczepu włosów, kompleksowej opieki po przeszczepie. 
Kursanci nauczą się wykonywać przeszczep metodą FUE, czyli pobrania pojedynczych mieszków włosowych.

Szkolenie podzielone jest na część teoretyczną, obejmująca fizjopatologię łysienia, omówienie leczenia zachowawczego, zabiegowego i wspomagającego, omówienie anatomii niezbędnej do bezpiecznego przeprowadzenia zabiegu, projektowanie linii włosów, oraz praktyczną obejmującą ćwiczenia na cadaverach. Dla zainteresowanych przewidywana jest możliwość uczestniczenia w zabiegu z zastosowaniem systemu robotycznego ARTAS. 

lek. Antoni Krajewski
Chirurg, lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentem Akademi Medycznej w Łodzi. Od 2012 specjalizuje się w zakresie chirurgii ogólnej w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie.

Do jego zainteresowań należą chirurgia ogólna, naczyniowa oraz estetyczna, przeszczep włosów. Uczestnik wielu międzynarodowych szkoleń i sympozjów posięconych tej tematyce.

W 2018 roku odbył szkolenie z zakresu robotycznych metod przeszczepu włosów pod kierownictwem dr. Alamoutiego w Niemczech, w 2019 roku 3 miesięczny staż z zakresu chirurgii plastycznej w Szpitalu Im. Orłowskiego w Warszawie.

Termin: 20 marca 2021 r. 
Miejsce: Centrum Edukacji Medycznej, ul. Brzeska 12, Warszawa (wjazd od ul. Markowskiej 9)
budynek G wejście C 
Na terenie placówki oferujemy Państwu możliwość skorzystania z parkingu.

PROMOCJA do 20 lutego 2021 r.: 3800 PLN, 
Koszt udziału od 21 lutego 2021 r.: 4900 PLN

Koszt uczestnictwa obejmuje: udział w programie, przerwę lunchową, certyfikat uczestnictwa.
Warunki udziału: przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego faksem lub elektronicznie oraz dokonanie wpłaty po otrzymaniu potwierdzenia udziału, nie później niż w dniu spotkania. 

Potwierdzenie zgłoszenia: 
O przyjęciu zgłoszenia decyduje kolejność. 
Ilość miejsc ograniczona. 
Przyjęte zgłoszenie zostanie potwierdzone e-mailem i/lub faksem zawierającym szczegółowe informacje organizacyjne oraz zasady płatności i numer rachunku bankowego Organizatora. Potwierdzenie prześlemy na około 10 dni roboczych przed terminem spotkania. 

W przypadku posiadania vouchera rabatowego prosimy kod vouchera oraz jego wartość wpisać w formularzu zapisu w polu "Wiadomość do Organizatora". Rabaty nie łączą się.

Warunki rezygnacji: 
Rezygnacja z udziału po 5 lutego 2021 r. lub nieobecność na spotkaniu powoduje powstanie zobowiązania pokrycia pełnego kosztu udziału na podstawie faktury wystawionej przez Centrum Edukacji Medycznej Sp. z o.o.. 
Rezygnację z udziału należy przesłać w formie mailowej na adres kontakt@cem-med.pl 
Anulowanie zgłoszenia potwierdzone zostaje pisemnie przez Organizatora. 

Rezygnacja zgłoszona do dnia 5 lutego 2021 r. (włącznie) nie powoduje obciążeń finansowych. Niedokonanie wpłaty nie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału. W przypadku braku możliwości wzięcia udziału w spotkaniu prosimy wyznaczyć zastępstwo zgłoszonej osoby. 

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania do zmian w programie oraz do zmiany miejsca organizacji spotkania. 

Biuro Organizacyjne: 
Centrum Edukacji Medycznej, ul. Brzeska 12, 03-737 Warszawa

Ta strona korzysta z ciasteczek, a także ma określoną politykę prywatności. Dowiedz się więcej. 

Rejestracja grafika

Ta akcja wymaga zalogowania

Rejestracja

Masz już konto?

Zaloguj się