XII KONFERENCJA TRENDY W REUMATOLOGII NA PRZEŁOMIE 2020/2021

Organizator Termedia sp. z o.o.
Miejsce Online
Bezpłatny Nie
Kategoria Online

Opis wydarzenia

Szanowni Państwo

Jeszcze na początku lata, wydawało się nam wszystkim iż wychodzimy z okresu pandemii i będziemy się mogli spotkać osobiście w większym gronie na różnych konferencjach w roku 2021. Kolejna fala pandemii kazała nam ostrożniej spoglądać na perspektywę wyjścia ze wszystkich ograniczeń jakich doświadczamy podczas jesiennego ogólnoświatowego kryzysu zdrowotnego. Wierzę, iż ograniczenia jakimi teraz jesteśmy poddawani pozwolą też ograniczyć łańcuch osób zakażonych COVID-19. Jak pokazuje ostatnie półrocze edukacja i wymiana wspólnych doświadczeń klinicznych i naukowych nadal kwitnie. W tym czasie uczestniczyliśmy w wielu webinariach czy kilkudniowych konferencjach prowadzonych online. Jednym z takich przykładów konferencji naukowych w dobie pandemii była "XI Konferencja Trendy w Reumatologii na przełomie 2019/2020", która została przeprowadzona w trybie e-konferencji w okresie od 1 do 3 września 2020 roku.

Nie będzie dla Państwa pewnie zaskoczeniem, iż zapowiem” XII Konferencję Trendy w Reumatologii na przełomie 2020/2021”, wciąż jeszcze w trybie e-konferencji. Odbędzie się ona w dniach od 23 do 25 marca 2021 roku. Formuła samej konferencji jest Państwu doskonale znana. Mam nadzieję, iż będziecie mogli być w niej obecni i spotka się to z dużym odzewem. Zaproszeni wykładowcy postarają się Państwu przybliżyć zagadnienia z różnych dziedzin reumatologii, które zostały opublikowane w ciągu ostatnich dwóch lat.

Pozwolę sobie w tym miejscu na dygresję. Podczas wcześniejszych konferencji poruszany był przykładowo temat szczepień, co wtedy było tematem ważnym głównie dla klinicystów. Obecnie temat skutecznej szczepionki wzbudza optymizm na giełdzie, akcje niektórych firm farmaceutycznych szybują wysoko, a ludzie zaczynają się patrzeć na świat przez różowe okulary. I tak oto nauka i medycyna trafiła pod przysłowiowe strzechy, a zdrowie okazało się bardzo cennym dobrem. Dzielni medycy stali się bohaterami, których się podziwia, a pielęgniarki to niemal wcielone anioły.

Jakich to ciekawych czasów dożyliśmy.

Serdecznie Was pozdrawiam

prof. dr hab. Piotr Wiland

Ta strona korzysta z ciasteczek, a także ma określoną politykę prywatności. Dowiedz się więcej. 

Rejestracja grafika

Ta akcja wymaga zalogowania

Rejestracja

Masz już konto?

Zaloguj się