XXIV Międzynarodowy Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Organizator Medycyna Praktyczna Dział Szkoleń
Miejsce Kraków, Online
Bezpłatny Nie
Kategoria Konferencja

Opis wydarzenia

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy!

Już dziś z największą przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w XXIV Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, który odbędzie się w Internecie w dniach 16–19 września 2020 r.

Długa historia naszych corocznych spotkań, wysoka frekwencja uczestników oraz zainteresowanie mediów i innych partnerów pokazują, że Kongres od lat jest wydarzeniem ważnym i cenionym nie tylko wśród kardiologów, ale także lekarzy innych specjalności.

Jesteśmy przekonani, że nie inaczej będzie także w 2020 roku. Tradycyjnie już zaprezentujemy najnowsze doniesienia ze świata kardiologii i po raz kolejny zmierzymy się z wyzwaniem leczenia chorób układu krążenia. Kongres, jak co roku, będzie stanowił wyjątkową okazję, by wysłuchać wykładów wybitnych ekspertów z kraju i z zagranicy.

W tym roku Międzynarodowy Kongres PTK po raz pierwszy w historii odbędzie się w Internecie. Wyzwania, które pojawiły się na początku 2020 roku pozwoliły na szybszą ewolucję naszych kongresów. Dzięki temu każdy lekarz, niezależnie od miejsca zamieszkania w łatwy, przyjemny i bezkosztowy sposób może uczestniczyć w Kongresie. Mamy nadzieję, że tegoroczny Kongres, wzorem poprzednich, okaże się wielkim sukcesem.

Do zobaczenia na ekranach Państwa komputerów!

Komitet Organizacyjny
XXIV Międzynarodowego Kongresu PTK

Ta strona korzysta z ciasteczek, a także ma określoną politykę prywatności. Dowiedz się więcej. 

Rejestracja grafika

Ta akcja wymaga zalogowania

Rejestracja

Masz już konto?

Zaloguj się